FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

PYSoft


Programdan Örnek görüntüler için tıklayınız.

Program Hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle temasa geçiniz.

PYSoft Programının Özellikleri
Tüm form ve bilgiler internet hatları üzerinden ortaklaşa
kullanılabilmektedir.
Bilgi, form, kayıt adedi ve dosya büyüklükleri sınırsızdır. Bu sınırı sadece kullanılan ana bilgisayarın kapasitesi belirler.
Tüm form ve bilgilere erişilmesi, değiştirilmesi, silinmesi, kullanıcı yetkileri tanımlaması ile sınırlanmaktadır.
çeşitli bilgisayarlara dağılmış word-excel dosyaları ilgili menülerdeki formalara attach yapılarak saklanması ve istenilen bilgisayardan ulaşılması mümkündür.(Uzak bilgisayardan, ana bilgisayardaki bilgilere ulaşmak)
Satınalma formu, Personel izin formu ve demirbaş formu gibi formlar ile şirket içi idari uygulamalar kontrol altına alınabilinir.
Proje fotoğrafları, proje çizim dosyaları, iş programları gibi projeye mahsus bilgileri özel menu bölümleri altında işlemek çok kolaylaşmaktadır.
Tek Kullanıcı veya Network Ortamında çok Kullanıcılı olarak Kullanabilmektedir.
Bu programın kullanımı sayesinde ISO belgesi şartlarından çoğu gerçekleşmiş olacak ve belge alınması ile ilgili çalışmalara çok yardımcı olacaktır.
Program, Lotus Notes uygulamasıdır. Windows Ortamında çalışır.
çok pahalı ve Öğrenilmesi günler alan bilgisayar ve programlara gerek kalmadan ŞİRKETİN TüM NETWORK AĞI'nı basit PC bilgisayarları ve bu program ile yaratmak mümkündür.
Bilgisayarlar arasında veri transferini, evlerde kullanılan basit ADSL internet hattı ile bile yapmak mümkündür. Bu sebeple bu programı her türlü ofisde kullanmak mümkündür.
Lotus Notes Programının içinde, Word - Excel - Powerpoint benzeri ve %100 uyumlu programlar mevcuttur. çok düşük bedelle bu programlara lisanslı olarak sahip olmak mümkündür.
Programdan Örnek Görüntüler için tıklayınız.